PAZNOKCIE MODNE W SEZONIE WIOSNA-LATO 2018

O WIOŚNIE SŁÓW PARĘ      

To piękna pora roku, podczas której wszystko budzi się do życia. Kwitną kwiaty, trawa się zieleni, świeci słońce i robi się coraz cieplej. Co za tym idzie? W każdej kobiecie budzi się chęć do zmian. Dokładniej – do wyeksponowania swojego piękna. Dbamy nie tylko o nasze ciało czy twarz, ale również o nasze dłonie, które są wizytówką każdej osoby. Ogromne znaczenie mają tu paznokcie.

MODNE KOLORY 
W tym sezonie modne będą odcienie różu typu fuksja czy tzw. Barbie pink. Paznokcie będziemy malować także w różnych kolorach… Od słonecznej żółci po jaskrawy pomarańcz. Natomiast kontynuacją z poprzedniego sezonu będzie czerń i granat, ale żeby nie było zbyt mrocznie – modne będą także błękit czy kobalt.

A DLA TRADYCJONALNYCH PAŃ?

Dla miłośniczek klasyki mamy dobrą wiadomość… W dalszym ciągu królować będą naturalne kolory, czyli  wszelkie odcienie beżu, a także uwielbiany przez kobiety kolor czerwony. Czerwień na paznokciach może mieć odcień krwisty, ale także docenione będą głębokie odcienie bordo czy wina.

ESY-FLORESY 🙂 
Dla tych wszystkich kobiet, które lubią urozmaicenia na paznokciach, także mamy dobrą nowinę, ponieważ w tym sezonie na naszych paznokciach gościć będą zygzaki, kropki czy innego rodzaju kształty geometryczne.

Tak więc drogie Panie zróbcie coś dla siebie i bądźcie piękne, nie tylko na wiosnę ale przez cały rok.

                                                                                                                  Agnieszka Trzeszczkowska

Leave a Comment