PAYOT – rewelacyjna marka w naszym Salonie!

Dlaczego Payot – zalety marki

Francuska marka Payot została stworzona przez Nadię Payot pierwszą kobietę – doktor swojego pokolenia. Do stworzenia marki natchnęła ją przyjaźń z Anną Pavlovą, która była rosyjską prima baleriną. Jej ruchy w tańcu Payot przeniosła na technikę masażu twarzy, który przypomina ruch baletnicy. Wymyśliła 42 gesty masażu, które modelują kontur twarzy i przy okazji relaksują. Jednym z sentencji Payot jest „Należy stymulować twarz, zapobiegać jej uśpieniu i skażeniu, odżywiać ją; potrzebuje ona prawdziwych racjonalnych ćwiczeń fizycznych”.

Wartości którymi kieruje się marka Payot to skuteczność, sensoryczność, śmiałość i zaufanie. Specjalnie zaprojektowana gama kosmetyków wydłuża efekty zabiegów, a kosmetyki przeznaczone do użytku w domowym zaciszu pomagają je podtrzymywać. Każdy ze słoiczków przypomina kobiecą talię czym wyróżniają się na tle innych marek. W małym zgrabnym słoiczku zawarta jest wieloletnia receptura jak i innowacyjna technologia która daje skuteczność kosmetyków dla każdego rodzaju cery. Bezpieczeństwo produktów zapewniają badania kliniczne wykonywane pod okiem dermatologów, farmaceutów, toksykologów i inżynierów jakości, a każdy składnik aktywny pochodzi z endemicznego środowiska.

Marka zapewnia staranny wybór składników, aby zapewnić jak najwyższą tolerancję stosowania jak i komfort, dzięki lekkiej konsystencji i przyjemnemu delikatnemu zapachowi. Dodatkowym atutem jest brak testowania kosmetyków na zwierzętach, a i  Payot dostosowuje się do wszystkich standardów europejskich. Marka ta ma nie tylko kosmetyki do pielęgnacji twarzy ale i ciała, warto też zaznaczyć że w ofercie również panowie znajdą coś dla siebie.

mgr kosmetologii Kinga Krasińska

 

 

 

 

 

Źródło:

http://www.payot.com/PL/pl

 

 

Leave a Comment