NOWY ZABIEG W INNOWACYJNEJ KOSMETOLOGII!

NOWY ZABIEG W INNOWACYJNEJ KOSMETOLOGII!

Jesteś przyszłą MAMĄ? A może już urodziłaś i karmisz swoje Maleństwo piersią? Zawsze aktywna, dbająca o siebie, a teraz nagle nie możesz na nic sobie pozwolić?! To fakt- oferta gabinetów kosmetologicznych nie jest dostosowana do wymagających skór kobiet ciężarnych i mam w okresie laktacji.Trudno się też dziwić, bo to czas kiedy kobieta w sposób szczególny powinna na siebie uważać i nie narażać się na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Jednak tak naprawdę tylko w I trymestrze, kiedy dochodzi do tworzenia się organów dziecka i kształtowania jego bezbronnego jeszcze organizmu wszelkie zabiegi pielęgnacyjne nie są wskazane. A później? Jeśli Twoja ciąża nie rozwija się prawidłowo, a Twój lekarz prowadzący zaleca oszczędny tryb życia- jesteś zmuszona dostosować się do tych wskazań- dla swojego dobra i dziecka.

Jeżeli natomiast czujesz się dobrze, jesteś pełna energii, a Twój maluszek rozwija się prawidłowo nie ma przeciwwskazań, aby powrócić do systematycznej pielęgnacji Twojej skóry. Nie tylko kremami przeciw rozstępom powinnaś się zainteresować, ale także zmianami jakie zachodzą na Twojej skórze twarzy.

Gdy Twoja skóra uwrażliwiła się na produkty, które do tej pory stosowałaś, bądź zwiększyło się przesuszenie skóry, a może zaczynasz zauważać plamy pigmentacyjne -> wychodzę Ci naprzeciw.

Wprowadziłam do oferty INNOWACYJNEJ KOSMETOLOGII NOWY ZABIEG.

 

REWITALIZUJĄCY
ZABIEG
ANTI-AGE
DERMAQUEST

 

W cenie 180 zł otrzymasz luksusowy zabieg terapeutyczny oparty na czynnych biologicznie składnikach. Holistyczne wykorzystanie zaawansowanych substancji aktywnych z niezwykle odprężającym masażem twarzy, szyi i dekoltu pozwoli Ci zrelaksować się, a efekty silnego rozświetlenia skóry, nawilżenia i wyrównania kolorytu oraz pobudzenie mikrokrążenia i pozbycie się oznak zmęczenia zauważysz od razu po zabiegu!

 

Do substancji aktywnych wykorzystywanych w produktach użytych do tego programu terapeutycznego zaliczają się:

  • stabilna lipofilowa forma witaminy C: BV-OSC (stabilna cząsteczka witaminy, nie utlenia się, a dzięki strukturze lipofilowej przenika do skóry właściwej stymulując syntezę kolagenu i elastyny oraz uszczelnia naczynia krwionośne),

  • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (co zapewnia jego lepsze przenikanie przez komórki naskórka),

  • kwas alfa-liponowy,

  • komórki macierzyste z bluszczu pospolitego i ślazu dzikiego (oddziałują na komórki macierzyste ludzkiej skóry, pobudzając je do aktywności),

  • a także enzymy proteolityczne z dyni, papai i ananasa ( o delikatnych właściwościach eksfoliacyjnych, czyli złuszczających).

Podczas zabiegu wykonuję bardzo odprężający, dostosowany pod względem mocy docisku do Twoich upodobań masaż. Produkt w postaci oleju do masażu przeniesie Cię w dalekie kraje tropikalne, co tylko spotęguje relaks i wyciszenie. Dzieje się tak za sprawą użytych w olejku do masażu olei z: kokosa, słodkich migdałów, orzechów kukui, a 1% witamina E i 1% kwas hialuronowy pozwalają na wygładzenie i nawilżenie skóry.

DERMAQEST to marka amerykańska, która nie testuje swoich produktów na zwierzętach, jest przyjazna nawet dla vegan, z racji na wykorzystanie jedynie roślinnych substancji i składników aktywnych o idealnie dobranych stężeniach. To sprawia, że programy terapeutyczne dają maksymalne efekty zabiegów przy minimalnym nakładzie czasu.

Myślisz, że po eksfoliacji kwasami Twoja skóra będzie czerwona i podrażniona. Nic bardziej mylnego… Przytoczę wypowiedź jednej z moich wieloletnich klientek, która korzysta z szerokiej oferty zabiegowej mojego gabinetu.

Nie wiem Paulina jak to jest, że po tych zabiegach DERMAQUEST, a miałam przecież różne, zawsze wstaję jakaś ładniejsza, promienna i wygładzona”

Nie czekaj i Ty! Umów się na konsultację, która jest bezpłatna i rozwiewa Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Nigdy nie eksperymentuje, zawsze stawiam sobie na pierwszym miejscu Twoje bezpieczeństwo i staram się dobierać zabiegi tak, aby zlikwidować lub mocno zmniejszyć defekty, które Ci przeszkadzają, przy jednoczesnym zadbaniu o korzystną dla Ciebie cenę.

Zapraszam, Paulina Dmuchowska

Twój Kosmetolog

Leave a Comment