DermaQuest- peelingi chemiczne w Innowacyjnej Kosmetologii!

Na rynku produktów do profesjonalnego chemicznego złuszczania naskórka jest kilka firm wiodących prym w tej dziedzinie kosmetologii. Jedną z nich jest marka DermaQuest, która w swojej ofercie ma prestiżowe programy terapeutyczne stworzone przy współpracy z amerykańskimi dermatologami do walki z najczęstszymi defektami skóry. Każdy zabieg został stworzony tak, aby wykorzystywać wszystkie drogi przenikania składników aktywnych do głębszych partii skóry ( transdermalny, transepidermalny oraz transfolikularny). Jako pionierzy połączyli peelingi chemiczne z substancjami czynnymi biologicznie, roślinnymi komórkami macierzystymi oraz neuropeptydami. Do swoich programów terapeutycznych wprowadzili kwasy owocowe, które działają jako substancje złuszczające, ale także jako promotorzy przejścia dla innych substancji aktywnych.

W Innowacyjnej Kosmetologii cały czas wprowadzamy nowe programy terapeutyczne, co podyktowane jest nowymi Klientami i ich potrzebami skóry. Oprócz PEELINGU DYNIOWEGO posiadamy w naszej ofercie także:

  • PEELING MANGO
  • PEELING z WITAMINĄ C
  • PEELING AZELAIC
  • PEPTYDOWY PEELING BIOMIMETYCZNY

Peeling Mango zawiera w sobie także 30% kwas mlekowy i komórki macierzyste z pomarańczy. Jest peelingiem enzymatyczno- chemicznym, który możemy wykonywać przez cały rok, przy zachowaniu odpowiedniej fotoprotekcji. Poleca się wykonanie serii 6 zabiegów co 10 dni, dwa razy w roku. Zabieg polecany jest dla skór zmęczonych i pozbawionych blasku, z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości, bezpieczny dla skór odwodnionych i naczynkowych, a także przy objawach fotostarzenia. Po serii zabiegów uzyskać możemy świeży i promienny wygląd , rozświetlenie okolicy oczu, silne nawilżenie i wyrównanie kolorytu, spłycenie drobnych zmarszczek. Jest to rodzaj terapii, podczas której po zabiegach może wystąpić lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu.

 

Peeling z Witaminą C (4%) zawiera w sobie także 10% kwas mlekowy i 1% kwas ferulowy, a także enzymy z papai, ananasa i arbuza. Peeling także zalicza się do całorocznych zabiegów, pod warunkiem odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem i nie eksponowaniem skóry poddanej zabiegowi na bezpośrednie działanie słońca. Serię 6 zabiegów wykonuje się co 14 dni, a zabieg dedykowany jest skórom skłonnym do przebarwień, z nierównym kolorytem i oznakami fotostarzenia. Polecany także przy utracie jędrności i elastyczności skóry, zmniejsza objawy stresu oksydacyjnego widoczne na skórze, także skórze palacza, doskonałe odświeżenie dla skóry naczyniowej,  wrażliwej i z trądzikiem różowatym. Już po pierwszym zabiegu zauważymy wyrównanie kolorytu i zmniejszenie przebarwień naskórkowych, silne nawilżenie i wygładzenie skóry, poprawę tekstury i rozświetlenie skóry wokół oczu, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie rumienia i poprawę kondycji naczyń krwionośnych. Po zabiegu może dojść do lekkiego „gumkowania” się skóry poddanej zabiegowi.

 

Peeling Azelaic z 10% kwasem azelainowym, 5% kwasem kojowym oraz 4% witaminą C zapewnia delikatny resurfacing skóry. Peeling całoroczny, wykonany w serii 6 zabiegów co 7 dni polecany w sposób szczególny dla cer wrażliwych i naczynkowych o podłożu łojotokowym, w początkowym stadium trądziku różowatego oraz przy przebarwieniach naskórkowych. Wspomagająco w kuracjach antybiotykowych przeciwtrądzikowych, w trądziku zaskórnikowo-grudkowym oraz w stanach przewlekłego zapalenia mieszków włosowych u mężczyzn. Rezultaty kuracji to: wyrównanie powierzchni i kolorytu, rozjaśnienie przebarwień pozapalnych, zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników oraz obkurczenie ujść gruczołów łojowych i tym samym zmniejszenie łojotoku.

 

Peptydowy peeling biomimetyczny z pochodną 10% toksyny botulinowej i 40% kwasami AHA. Innowacyjny peeling alternatywny dla botoksu! Przełomowym składnikiem jest Argirelina, która wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne, poprzez hamowanie wyrzutu katecholamin odpowiedzialnych za skurcz mięśni. Zabieg całoroczny, polecany także dla cer naczynkowych, bezpieczny dla wrażliwych okolic oka. Seria 6 zabiegów co 7 dni wykonana dwa razy w roku i dla podtrzymania efektów raz na miesiąc po zakończonej serii pozwala na długo cieszyć się młodszym wyglądem bez ingerencji botoksu. Terapia polecana dla osób chcących zniwelować zmarszczki mimiczne, również wokół oczu, chcących zapobiec utracie jędrności i elastyczności skóry, a także pozbyć się zmarszczek grawitacyjnych i utrwalonych. Zabieg może być zabiegiem bankietowym, gdyż silnie wygładza, powoduje rozkurcz mięśni, rozjaśnia skórę i przebarwienia. Jeżeli skóra jest bardzo delikatna 2 dni po zabiegu może dojść do lekkiego złuszczania, co jest objawem porządanym.

O Peelingu Dyniowym przeczytasz tutaj: https://www.innowacyjnakosmetologia.com/kwasy-rodzaje-kiedy-najczesciej-je-robic-jakie-efekty-uzyskujemy-i-czy-warto-je-robic/

 

Jeżeli Twoja skórka potrzebuje specjalistycznej terapii lub doraźnej pomocy zapraszam Cię do nas:

ul. Warszawska 39 lok 9, Białystok.

Twój Kosmetolog,

Paulina Dmuchowska

Leave a Comment